Nacházíte se na stránce: Nabídka » Reference » Reference » Státní správa

Státní správa

Instalace - Policejní akademie ČR - Hlavní sál

Koncem roku 2004 byla naše firma firma vybrána ve výběrovém řízení na kompletní vybavení projekční technikou největšího sálu v Policejní akademii v Praze 4.
Hlavní " perličkou " projekce je SANYO PLC XF35 ( 6500 ANSI lm, XGA rozl. , 1100: 1), na který je osazen objektiv , který je schopen promítat obraz z 22 m na projekční plochu o velikosti 11 x 3,5m.
Jako projekční plocha je zde použita prozvučná MW Sonora Regent s černým zpevněným okrajem a je upevněna pomocích gumových "španerů" na hliníkovém rámu.
Projektor je umístěn v projekční kabině a je převážně ovládán z režie technikem. Jestliže však chcete ovládat projektor z podia, není pro Vás použít naprogramované radiové ovládání. Konektivita projektoru je taková, abyste se mohli připojit při přednášce jako lektor, ale také se zároveň mohla spouštět prezentace z režie.
Pro lepší názornost je zde použit digitální vizualiér UMAX 550 . Umožňuje promítat pevné předlohy (knihy, texty na papíře apod.) jak na datavideoprojektor, tak i na monitor vyučujícího! Přístroj je plně digitální (rozlišení 1024x 768 pixelů), s možností připojení DVI či analogového propojení, s možností využití USB vstupu .