Nacházíte se na stránce: Nabídka » Reference » Reference » Průmysl

Průmysl

Armacell Europa GmbH, Praha 10

Autcom Příbram s.r.o., Příbram

AZ Flex a.s., Praha 4

BETOSAN s.r.o., Praha 4

Carl Zeiss spol. s.r.o., Praha 6

CHECKPOINT SYSTEMS (CZ) s.r.o., Praha 4 - Kunratice

Dalkia ČR

Zapůjčení presentační techniky na Francouzské ambasádě.

DUPONT CZ s.r.o., Praha 5 - Jinonice

East Trading Company spol. s.r.o., Praha 1

Český svaz zaměstnanců v energetice, Praha 7

ČEZ - ústřední budova Praha

Lištový systém firmy MW : flipchart s možností překládání papírů dozadu, bílá keramická tabule - tyto obě věci jsou dále doplněny ručním rolovacím plátnem MW Rollux 2 , který umožňuje náklon plátna a jeho tzv. pantografové napínání nám dává kvalitu velmi dobře napnutého plátna

Ekoenergoprojekt Turnov

Kompletní instalace presentační techniky : datavideoprojektor SANYO PLC XU 37 ( 2000 ANSI lm, XGA) , roletové plátno značky MW Movielux Rollo 200x 150cm s černým rámečkem . Toto vše doplněno perfektním zvukem z domácího kina zn. Panasonic . Je zde možno přehrávat DVD, CD , v případě zájmu můžeme využít služby stereo videorekordéru jak při přehrání videokazety, tak i k současnému nahrávání TV signálu .

Jestliže by jste chtěli účastníkům presentace přehrát svoji audiovizuální presentaci z notebooku, lze vše velmi jednoduše připojit do celého systému ozvučení . Reproduktory jsou umístěny ( z důvodu přání zákazníka ) u stropu místnost

FK Technics spol. s.r.o., Praha 3 - Žižkov

JD Dvořák s.r.o., Praha 10

JITONA a.s., Soběslav

JOHNSON CONTROLS s.r.o., Česká Lípa

Kablo Elektro a.s., Vrchlabí

LANDIS & GYR S.R.O.

Kompletní instalace dvou výukových a zasedacích místností:

1/ Velká výuková místnost: instalace datavideoprojektoru SANYO PLC-WTC500L se standardním objektivem ( 5.000 ANSI lm, LCD technologie, 1280x 800 pixelů, 16:10, HDMI, mechanická zatemňovací clona, lens shift) do již námi zabudovaného původního AV systému + instalace projekčního plátna MW. Při instalaci , která byla provedena byl mimo jiné použit i zesilovač DVI/ HDMI signálu neb se jednalo o vzdálenost větší než 15m a zákazník požadoval vysokou kvalitu zobrazovaného signálu .

2/ zasedací místnost: díky tomu, že se jedná o místnost, která je světelně velmi exponována (jedná se nejvyšší patro Bussines centra na Smíchově a jsou zde všude okna a skoro po celý den zde svítí sluníčko... ) a navíc se jedná o vcelku úzkou místnost orientovanou spíše na šířku- tzv "nudle", dovolili jsmeš si navrhnout k řešení projekce v této místnosti projektor s širokým 2-násobným motorovým zoomem- CASIO XJ-S57, který má světelnost 3.000 ANSI lm, který plně vyhověl přáním zákazníka týkající se kvality obrazu projekce.

Vše bylo doplněno ozvučením domácího kina a vše propojeno zároveň s videokonferencí AETHRA, kterou jsme zde již dodali v minulém roce.. . Vedení v Praze se díky tomuto způsobu může připojit ke svým pobočkám v ČR a na Slovensku a komunikuje také pomocí aplikace Messenger MSN ... . Jako kontolní monitor se použíbá buď 50"plasmový display Samsung nebo datavideoprojektor CASIO .

LINDE TECHNOPLYN a.s., Praha 9 - Kyje

Mannesmann Dematic spol. s.r.o., Slaný

METAZ a.s., Týnec nad Sázavou

Nábytek NATUZZI , Itálie

Přenosný datavideoprojektor HP mp 3222 (2000 ANSI lm, XGA rozlišení, 2000: 1, 6- segmentový filtr ) a mobilní přenosné plátno Movielux Mobil, 120x 90 cm v interiéru nábytkářské firmy .

Pragoprojekt České Budějovice

Kompletní instalace presentační techniky : datavideoprojektor Hewlett Packard vp 6120 ( 2000 ANSI lm, XGA, DLP technologie ) , roletové plátno značky MW Movielux Rollo 200x 150cm s černým rámečkem . Toto vše doplněno perfektním zvukem z domácího kina zn. Panasonic . Je zde možno přehrávat DVD, CD , v případě zájmu můžeme využít služby stereo videorekordéru jak při přehrání videokazety, tak i k současnému nahrávání TV signálu . Jestliže by jste chtěli účastníkům presentace přehrát svoji audiovizuální presentaci z notebooku, lze vše velmi jednoduše připojit do celého systému ozvučení . Reproduktory jsou umístěny ( z důvodu přání zákazníka ) u stropu místnosti .

RODENSTOCK ČR s.r.o., Klatovy

Sauter Automation s.r.o.

SETUZA a.s., Ústí nad Labem

Stiebel Eltron spol. s.r.o.

Kompletní vybavení DLP datavideoprojektorem 3M 7760 (1700 ANSI lm, XGA rozl.) a další projekční techniky

TMV SS s.r.o., Praha 10