Nacházíte se na stránce: Nabídka » Reference » Reference » Doprava a telekomunikace

Doprava a telekomunikace

České dráhy, státní organizace, Praha 8 - Karlín

Kompletní vybavení audiovizuální technikou zn. PANASONIC , datavideoprojektorem SANYO PLC XP 21 (2500 ANSI lm, XGA rozl.) . Vybavení přednáškové místnosti elektrickým rolovacím plátnem MW Panorama Buk o velikosti 300x 250 cm s dálkovým ovládáním .

Český Rozhlas Praha, Praha 2

Český Telecom , Praha 3

Kompletní vybavení audiovizuální technikou zn. PANASONIC , datavideoprojektorem 3M 8640 (700 ANSI lm, SVGA rozl.) . Vybavení přednáškové místnosti elektrickým rolovacím plátnem MW Panorama Buk o velikosti 300x 250 cm s dálkovým ovládáním . Dále je zde kompletní vybavení kancelářským nábytkem , včetně stohovatelných židlí . Mimo jiné je zde dodán LCD videovozík zn. MW .

Gebruder Weiss spol. s.r.o., Rudná u Prahy

Hoppecke Batterien spol. s.r.o., Praha 10

Konference Wirellesscom

Zajištění presentační techniky na konferenci o telekomunikacích v Hotelu Olšanka. Vše probíhalo díky skvělému projektoru SANYO XP 55 ( 4.500 ANSI lm, XGA rozlišení , standartní objektiv ) .....

Parník Europa

Vybavení parníku bezdrátovými mikrofony zn. SENNHEISER tak , aby byl hlas přednášejícího dobře slyšet...

Radiálka Hradec Králové s.r.o., Praha 9

Siemens Electric

Kompletní vybavení presentační technikou (datavideoprojektor 3M 7740i- 1200 ANSI lm, XGA rozl. + roletové projekční plátno) .

Správa silnic a dálnic Žďár nad Sázavou

Kompletní instalace datavideoprojektoru SANYO PLC-XU355 s možností bezdrátového WI-FI přenosu , který je umístěn na univerzálním držáku VOGELS .

Je zde dále použito elektrické rolovací plátno MW Moviesmart Motor s dálkovým ovladačem, který je umístěn na zdi místnosti.

Projektor umožňuje připojení k mobilnímu PC nebo notebooku pomocí námi vytvořeného přípojného místa. Stejným způsobem můžeme připojit kameru, video, DVD. Místnost je ozvučena malým ale plně postačujícím domácím kinem Sencor HC-X150, kde reproduktory zapojené do systému 5.1 plně zabezpečují dobré ozvučení prostoru zasedací místnosti. Veškeré kabely byly zasekány do zdi .

Texaco Lubricants v.o.s., Praha 9

VDO Česká Republika s.r.o., Brandýs nad Labem