Nacházíte se na stránce: Nabídka » Reference » Reference » Chemický průmysl

Chemický průmysl

SETUZA a.s., Ústí nad Labem- představenstvo firmy

Naše firma se spolupodílela při kompletní rekonstrukci hlavní zasedací místnosti představenstva firmy SETUZA a.s. v Ústí nad Labem.

Naše zakázka zahrnovalo instalaci interaktivního systému firmy 3M Wall Display 9200IC do nově rekostruované místnosti s podmínkou jemného sloučení techniky a velmi pěkného interiéru, který byl především ve dřevě.

3M Wall Display 9200IC- jedná se o kompletní systém interaktivní tabule , integrovaného datavideoprojektoru 3M se systémem pro krátkou projekční vzdálenost Vikuiti, který je umístěný v motorem poháněném ramenu.

Systém se zprovozní pomocí dálkového ovladače: po stisknutí/ zapnutí přístroje se automaticky od stěny odklopí rameno, spustí se projektor a Vy si díky široké paletě výběru AV vstupů můžete vybrat, zda chcete přehrávat počítač (ať už přes DVI nebo VGA kabel) nebo video, záběry z digitální kamery, videa nebo z Vašeho digitálního fotoaparátu.. .

Samozřejmostí zařízení je především jeho interaktivita - můžete všechny činnosti na PC (aplikace, presentace z Power Pointu ) ovládat pomocí elektronického pera- otevírat/ zavírat soubory, zvětšovat/ zmenšovat detaily např. obrázku, posouvat obrázky v presentaci, vkládat do ní poznámky a případně si je i ukládat.... . Další výhodou je možnost vytvoření si tzv. bloku/ sešitu, kam si můžete kreslit Vaše nákresy a při tom používat i galerií obrázků, která je součástí Wall Displaye.

Navíc je kvalita systému umocněna velmi kvalitním ozvučením o výkonu 2x 20W, které plnohodnotně ozvučí danou místnost .

Zařízení jsme umístili do hlavní jednací místnosti do krásného dřevěného obložení . Ačkoliv je Wall Display umístěn blízko okna , je i za většího světla na projekci velmi slušně vidět a díky speciálnímu povrchu tabule se obraz neleskne a netvoří se tzv. HOT SPOT .