Akce

SWARCO a jejich konferenční místnost s EB-1985WU

27.4.2015

Naše firma DATA-VIDEO-MEDIA s.r.o. provedla ve firmě SWARCO, která se zaměřuje na dopravní systémy našich silnic , dálnic a měst kompletní vybavení zasedací místnosti projekční technikou .
Velmi výkonný projektor EPSON EB-1985WU (4.800 ANSI lm, FULL HD rozlišení- 1920x 1200 pixelů- poměr 16:10, LCD technologie, WI-FI, MHL, WIDI, LAN) poskytuje pro vedení firmy plně využité projekční zařízení, které jim umožňuje připojení jak přes klasické kabely (ať už digitální HDMI nebo analogové VGA), tak i možnost využití bezdrátového připojení přes WI-Fi (notebook, tablet) , tak i nap. využití aplikace E-projections , která je k dispozici pro Android telefony na Google Play, kde si ji můžete stáhnout do Vašeho "chytrého " telefonu a následně se pak např. koukat na Vaše pořízené fotografie, soubory a případně zde něco vyznačovat, zvýraznit.
Velká výhoda projektoru je také v jeho velkém rozsahu zoomu, kdy velký obraz pořídíte z opravdu relativně malé vzdálenosti, navíc při skvělé kvalitě a věrnosti barev .
Konferenční místnost byla dále doplněna kvalitním elektricky ovládaným přípojným místem , které je umístěno na stole.
Tak ...a nezbývá něž pracovat !

Více foto naleznete zde

Bussiness partner

Naše společnost je auto­­ri­zo­va­ným distri­bu­to­­rem těchto zna­ček: