OceněníBussiness partner

Naše společnost je auto­­ri­zo­va­ným distri­bu­to­­rem těchto zna­ček:

Nacházíte se na stránce: Nabídka » O firmě » Ocenění

Ocenění

SCHOLA NOVA 2004 - Ocenění naší firmy

DATA- VIDEO-MEDIA získala ocenění odborné poroty v soutěži "O nejlepší exponát" za výrobek SANYO PLC SW 30 - datavideoprojektor prezentovaný na veletrhu Schola Nova 2004 .

LCD projektor oslovil porotu především svojí kompaktností ( hmotnost pohých 1,9 kg ) , velmi pěkným obrazem možností dálkového ovládání myši v ceně ! Přístroj dále umožňuje využití i jiných presentačních funkcí , jako např. zatemnění obrazu , zmrazení obrazu, zvětšení detailu v promítaném obraze atd. ... .Samozřejmostí projektoru je 3- letá záruka a je dodávaný včetně transportní brašny .

Nejlepší exponát SCHOLA NOVA 2003

Projektor HP mp1200 získal nejvyšší ocenění odborné poroty v soutěži "O nejlepší exponát" prezentovaný na 10.jubilejním ročníku specializovaného veletrhu pro školy a školská zařízení Schola Nova 2003 .

Jedná se o první DLP projektor , který při zachování perfektního obrazu a kontrastu ( 1.200 ANSI lm, kontrast 2000: 1) Vám nabízí např. velké možnosti v zobrazování 2 obrazů současně- Picture in Picture ( PIP ) . Tuto aplikaci můžete např. využít při promítání z počítače a mít zároveň v náhledu okno z Videa , vizualizéru , či TV - velmi často naleznete využití při různých pokusech a srovnávacích tabulkách... . Oblast zobrazení okénka lze navíc vybrat kdekoliv na promítaném obrazu a velikost "okna v okně " lze až 3x zvětšit... .

(59 kB)