Akce

Instalace 3 ks dotykových displayů BENQ RP700+ pro Armádu České republiky

10.12.2014

Naše firma DATA-VIDEO-MEDIA s.r.o. dodala a nainstalovala koncem listopadu 3 ks dotykových displayů BENQ RP700+.

Zařízení se dodávaly do učeben pro cca 15- 20 studentů. Při instalaci byly využito kvalitních HDMI kabelů Clictronics a LED displaye byly zavěšeny na zeď pomocí držáků STELL SHO1021B.

RP700+

 

Technologie Low Blue Light

Interaktivní ploché panely obsahují vestavěnou technologii BenQ Low Blue Light pro snížení škodlivých světelných emisí modrého spektra způsobujících námahu a únavu očí, nebo dokonce svalovou degeneraci. Technologie Low Blue Light disponuje režimem Classroom, který při každém možném použití eliminuje možné vedlejší účinky související s modrým světlem.

Antireflexní sklo

Antireflexní sklo obrazovky redukuje odrazy pro zvýšení čitelnosti textu a zřetelnosti obrazu, což studentům pomáhá snížit namáhání oči a usnadňuje efektivnější výuku.

Antireflexní sklo minimalizuje rušivé odlesky na povrchu obrazovky.

Běžné sklo odráží světlo a způsobuje odlesky, které jsou nepříjemné pro oči.

Snímač okolního světla

Automatické nastavování jasu zajišťuje nejlepší zážitek ze sledování obrazu bez ohledu na úroveň okolního světla, přičemž současně chrání zrak a snižuje spotřebu energie až o 50 %.

11:25 16:45 21:15 Vhodný jas pro prostředí s velkým množstvím okolního světla; příliš vysoký jas však způsobuje namáhání a únavu očí.

Software MDA

Software MDA (Multiple Display Administrator) šetří čas a úsilí prostřednictvím dálkové správy interaktivního plochého panelu BenQ. MDA rovněž podporuje dálkové vypínání nepoužívaných zařízení, což přináší výrazné úspory nákladů na energii.

Design předního rámečku s tlačítky rychlé volby

Tlačítka rychlé volby jsou umístěna na předním rámečku pro rychlý a snadný přístup k funkcím zastavení a zatemnění obrazu, stejně jako k ovládání hlasitosti a vstupního zdroje.

Rychlý přístup pomocí dálkového ovladače

Funkce zastavení a zatemnění obrazu jsou pro usnadnění přístupu na dálkovém ovladači k dispozici jako tlačítka rychlé volby, aby byla umožněna efektivní výuka a prezentace.

Kompatibilita s různými platformami

Interaktivní ploché panely, kompatibilní s hlavními operačními systémy Windows, Mac, Linux a Chrome, jsou navrženy pro bezproblémové použití s širokou řadou výpočetních a mobilních zařízení připojených metodou plug&play.

Dotyková podpora několika PC

Díky třem portům USB, z nichž jeden je z důvodu usnadnění přístupu na předním rámečku, podporují interaktivní ploché panely až tři výpočetní zařízení.

Software DisplayNote

Software DisplayNote je řešení napříč platformami usnadňující spolupráci mezi několika výpočetními a chytrými zařízeními v reálném čase, což umožňuje každému streamovat obsah a přispívat do prezentace. Funkce Wireless Desktop Control dále umožňuje učitelům zrcadlit a bezdrátově ovládat jejich PC z libovolného místa v posluchárně, což umožňuje aplikovat alternativní způsoby výuky.

Software EZCast

Software EZCast disponuje funkcí WiFi Display, která promítá různý digitální obsah z výpočetních a chytrých zařízení, stejně jako z cloudového úložiště, prostřednictvím WiFi. Funkce Quad Split Screen podporuje zobrazení rozdělené obrazovky napříč platformami pro až čtyři vstupní zdroje. Díky tomu je umožněno neomezené sdílení a interakce mezi učiteli a studenty.

Fotografie z instalovaného AV zařízení naleznete zde :

http://datavideomedia.rajce.idnes.cz/2014_11_24_Ministerstvo_obrany_CR_dodavka_3_ks_dotykovych_77_displayu_BENQ_RP700

Bussiness partner

Naše společnost je auto­­ri­zo­va­ným distri­bu­to­­rem těchto zna­ček: