Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Prodej » Projektory » Video projektory pro domácí kino

Video projektory pro domácí kino

EPSON EH-R4000

Světelný výkon
(ANSI lm)
1274
Reálné rozlišení 1920x 1080, Real HDTV, 800 TV řádek
Technologie zobrazení 3x polysilicon
Velikost displeje 3x 0,74" /16: 9 ! D8 LCD TFT panel, 115% NTSC (kolorimetrický trojúhelník UCS)
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m 2,83- 6,04m
Vzdálenost (min-max) 2,4 -10,1m
Kontrast 1000000:1
Vstupy

2x HDMI- 1.3, 1x RGB ( 1x analog ), 3x video(cinch, S-VHS, component)

Plné 10-bit s HQV (a 12-bit panelový ovladač)

Druh lampy UHE E-TORL 200W
Životnost lampy 4- 5000 hod(dle režimu standart/ eko mód)
Cena lampy 9900
Optika motorový zoom, focus , vertikální (+-96%) a horizontální (+-47%) lens shift, kompatibilita s anamorfním objektivem
Interní audio -
Váha (kg) 9
Zvláštní vybavení

Hlučnost pouze 21 dB !

kalibrace ISF, Tecchnologie Deepblack colour, Cinema Filter, Interpolace snímku, 4:4 rozevírací nabídka, separace 3D Y/C,  pokročilá úprava ostrosti, 6osé nastavení barev, zkušební vzor, RS 232

cena bez DPH 116900

NOVINKA !

Epson EH-R4000

Velmi vysoká kvalita obrazu: Nová technologie Epson 3LCD s reflexním panelem staví na již existujícím systému 3LCD a pomáhá k dosažení vysokého dynamického kontrastního poměru 1 000 000 : 1. Černá je hlubší a bílá je jasnější, zatímco barvám je dodávána sytost. Barvy jsou tak svěží a živé v rámci celého spektra a přinášejí skutečně originální zážitek z této podívané. Reflexní technologie 3LCD také nabízí jemnější přechody barev a široký barevný rozsah. Společnost Epson také vylepšila poměr ohniskové vzdálenosti k efektivnímu průměru čočky, což významně zmenšuje vnitřní rozestup pixelů a snižuje tak viditelnost jemné mřížky v obrazu (tzv. „screen door" efekt).

Skvělá odezva: Reflexní technologie 3LCD se může pochlubit také extra rychlou odezvou, která má schopnost zachytit i ten nejrychlejší pohyb snímku a snížit tak jeho rozmazání.

Funkce pro vylepšení obrazu: Funkce zahrnují interpolaci rámečku pro hladký pohyb a plynulé akční sekvence, video-procesor hollywoodské kvality pro nejlepší možný obraz s vysokým rozlišením (Full HD), funkci "super-rozlišení", která zvyšuje kvalitu zdrojů se standardním rozlišením, jako jsou např. disky DVD, a dále také pět různých barevných režimů vhodných pro různá prostředí a aplikace.

Bezproblémové nastavení: Díky motorovému zoomu a posunu objektivu je nastavení jednoduché a rychlé a paměť polohy objektivu umožňuje snadné přepínání mezi projekčními plochami s různými poměry stran. Projektor lze také ovládat prostřednictvím sítě.

Ovládání dalších zařízení: Usnadněte si život - dálkovým ovládáním projektoru můžete ovládat i další zařízení, jako například Blu-ray přehrávač. Dva „trigger" výstupy umožňují napájet zařízení jako jsou obrazovky a zatemňovací rolety prostřednictvím projektoru a přispívají tak ke skutečně působivému zážitku z domácí projekce.
  • Živé barvy - Reflexní technologie 3LCD
  • Výjimečná čistota - Dyn. kontrastní poměr 1 000 000:1
  • Jasný obraz - Barevný světelný výstup 1 200 lm
  • Plynulé akční sekvence - Procesor HQV a interpolace rámečku
  • Snadné nastavení - Motorový zoom a objektiv


1. Ve srovnání s projektory Epson pro domácí kina s plným rozlišením a přenosovým LCD panelem.

Cena bez DPH: 116900,- Kč