Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Komplexní řešení » Komplexní řešení » učebny a školící místnosti » Vizualizér

Vizualizér

Vizualizér

Vizualizér nám začátkem nového tisíciletí začal nahrazovat již klasický zpětný projektor a epidiaskop, protože se jedná o zařízení oblíbené díky své vysoké flexibilitě použití a operativnosti právě mezi učiteli a školiteli. Je zde zachována podstatně vyšší možnost předvedení předmětu ve všech rovinách.

Zachycuje informaci přímo z neprůhledné předlohy (knihy, příručky, slovníku), stejně dobře jako trojrozměrný předmět. Protože je vybavena podsvícenou pracovní plochou, může pracovat i s klasickými průhlednými fóliemi. Zachycený obraz je zvětšen pomocí datového projektoru na projekční plátno, případně na plasmový monitor, či TV.

U kvalitnějších přístrojů můžete nalézt dálkové ovládání s možností připojení k řídícímu systému, k optickému mikroskopu, kvalitnější optiku (vyšší optické zvětšení), případně možnost uchování obrázku, dokumentu na interní či externí paměť.