Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Prodej » Projektory » XGA rozlišení (1024x 768 pixelů)

XGA rozlišení (1024x 768 pixelů)

PANASONIC PT-D5000ELS

Světelný výkon
(ANSI lm)
5000
Komprese rozlišení 1600 x 1200 , 560 TV řádků
Technologie zobrazení DLP
Velikost displeje 1 x 0,7", 4 segment.filtr/ RGB Booster
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m Dle objektivu, výběr objektivů na požádání předložíme
Vzdálenost (min-max) 1,27 - 15,24m
Kontrast 1000 : 1
Vstupy 2xRGB (analog,DVI), 3x video, 1x AV cinch
Druh lampy UHM 210 W
Životnost lampy 2000 hod
Cena lampy 12995
Optika Motor. zoom, focus, vertik./horiz. lens shift
Interní audio -
Váha (kg) 16
Zvláštní vybavení

Optické zatemnění obrazu, hlučnost pouze 29 dB !

RS232,1xRGB OUT/IN, digit. zoom, IW, LAN, freeze možnost 360ºpoužití

Pro využití v nepřetržitých aplikacích (24/7), nový rolovací čistící filtr na 10000 hod !

cena bez DPH 99900

NOVINKA !

Projektor Panasonic PT-D5000 se svítivostí 5 000 lumenů je určen především pro potřeby univerzit, konferenční prostředí a digitální nápisové aplikace.

Hlavními výhodami, které uživatelé ocení, jsou jednoduchá údržba a spolehlivost. Modely PT-D5000 nahrazují sérii projektorů PT-D4000 a v mnoha funkcích ji překonávají. Nová řada byla vylepšena ve třech základních oblastech - v kvalitě promítaného obrazu, širších možnostech nastavení a velice jednoduché údržbě. V souladu s dlouhodobou ekologickou vizí společnosti Panasonic dosahuje PT-D5000 nižší hodnoty spotřeby elektrické energie v pohotovostním režimu, a to na úrovni 0,3 W. Vylepšený systém LAN kontrol zajišťuje, že systém nastavení a ovládání je rychlý, snadný a flexibilní. To je výhodné zvlášť pro krátké časové instalace, které jsou běžné v přednáškových sálech a konferenčních místnostech. Technologie Daylight View 2 zlepšuje kvalitu promítaných obrázků pomocí nastavení ostrosti, gama vln a barevné korekce.

Obrazová kvalita: 1čipová digitální zobrazovací technologie (DLP), která zajišťuje zřetelně čistý obraz dokonce i ve světlých místnostech. Projektory nabízejí svítivost 5 000 lumenů, které bylo dosaženo díky výkonné světelné konvergenci a barevné škále. Panasonic RGB Booster kombinuje vlastní technologii Vivid Colour Control s nově vyvinutým Lamp Modulation Drive System, který pomáhá jednočipovým DLP projektorům zajistit o 145 % vyšší obrazovou kvalitu v porovnání se standardními modely. Pro promítání v osvětleném prostoru je využívána technologie Daylight View 2, která výrazně zlepšuje ostrost promítaného obrazu. Nová funkce Detail Clarity Processor přináší divákům hloubku a citlivost k detailům, takže obrázky působí přirozeně jako v 3D zobrazení.

Flexibilní nastavení: Široká nabídka nastavení pro horizontální i vertikální posunutí čoček garantuje nulovou deformaci promítaného obrazu a jeho jednoduchou korekci pomocí dálkového ovládání. Projektor také může být vertikálně otočen až o 360 stupňů, takže ho můžete nainstalovat pod libovolným úhlem. Stejně jako ostatní profesionální projektory Panasonic může být PT-D5000 spravován ze vzdálené sítě pomocí LAN připojení. Inteligentní projektor je schopen kontrolovat také sám sebe, v případě poruchy nebo nutnosti výměny lamp pošle automaticky výstražný email svému správci.

Funkce Multi Projektor Monitoring&Control umožňuje vypnutí nebo naopak zapnutí projektoru v předem stanovenou dobu. Tato funkce také umožňuje včasné odeslání výstražné zprávy o poruše na projektoru správci. Jednoduchá údržba: Systém dvojité lampy zvyšuje kvalitu obrazu a odstraňuje nebezpečí přerušení prezentací, pokud jedna lampa vyhoří.

Pro využití v nepřetržitých aplikacích (24/7), jako jsou například digitální nápisy, jsou projektory PTD5000 vybaveny funkcí Lamp Relay, která střídavě zapojuje obě lampy a rozloží tím zatížení při promítání. Automatický čisticí filtr zajišťuje čistotu celého projektoru. Kdykoli hrozí zanesení, spouštěče čisticího zařízení automaticky odstraní prach z filtru, čímž zvyšují jeho odolnost a snižují četnost údržby. Filtr je nutné vyměnit až po 10 000 hodin využívání.

Cena bez DPH: 99900,- Kč