Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Prodej » Projektory » Video projektory pro domácí kino

Video projektory pro domácí kino

PANASONIC PT-AT5000E

Světelný výkon
(ANSI lm)
2000
Reálné rozlišení 1920x 1080, Real HDTV, 800 TV řádek
Technologie zobrazení 3x polysilicon
Velikost displeje 3x 0,74"/ 16: 9
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m 2,77- 5,54m
Vzdálenost (min-max) 1,2 -12,4m
Kontrast 300000:1
Vstupy

3x HDMI (1.3a)

1x RGB ( 1x analog ), 3x video(cinch, S-VHS, component)/ SCART

16- bit plně digitální zpracování obrazu HQV

Druh lampy UHM 200W
Životnost lampy až 5000 hod(dle režimu standart/ eko mód)
Cena lampy 6995
Optika motorový zoom, focus , vertikální a horizont. lens shift, VK
Interní audio -
Váha (kg) 8,7
Zvláštní vybavení

Hlučnost pouze 22 dB!

Dynamic Iris PRO+ Dynamic Gamma, Cinema Color Management,  Smooth Screen .

Full High Definition LCD projektor pro domácí kino PT-AE4000E s úžasným kontrastem 300000:1 Vám nabídne kvalitu prvotřídního kinosálu v pohodlí obývacího pokoje.

Byl vyvinut ve spolupráci s předními hollywoodskými filmovými odborníky a výsledkem je špičková projekční technologie, která uspokojuje rostoucí poptávku po vysoce kvalitních zařízeních pro domácí zábavu, zejména v oblasti plného HD. Milovníci kvalitního domácího kina ocení i možnost projekce širokoúhlého formátu o poměru stran 2,35:1 a funkci lens memory, maximálně bohaté barvy a co nejostřejší obraz. PT-AE5000E je vybaven zbrusu novým, vysoce kvalitním optickým systémem, zcela novými LCD panely s plným HD a novým originálním barevným filtrem reprodukujícím jemné variace v jasu a odstínu. Je vybaven originálními technologiemi Dynamic Iris + Dynamic Gamma, Cinema Color Management, Technologie Smooth Screen, Dynamická kontrola ostrosti, 7 přednastavených modů obrazu. Mezi další profesionální funkce patří kontrolní osciloskop, který měří jas signálu vycházejícího z určitého zdroje. Tento signál si uživatel může díky osciloskopu upravit dle svých potřeb. Projektor je dále vybaven dvojnásobným motorovým zoomem a posuvným objektivem. Projektor má tichý chod a ventilátor vpředu. Dodává se v elegantním černém provedení. Součástí je univerzální dálkový ovladač umožňující ovládání celého systému domácího kina najednou.

cena bez DPH 55900

NOVINKA !

KONVERZE 2D OBRAZU NA 3D !

1920 x 1080 pixelů - FULL HDTV projektor !

LCD projektor s plným vysokým rozlišením pro pokročilé domácí kino, tichý provoz, holywoodská kvalita obrazu, pokročilá technologie obrazu Smooth screen, korekce barev s technologií CCM / Cinema Color Management Point + Six Colour/, Advanced Gamma Adjustment, originální reprodukce barev, hlubší černá, Dynamic Iris,16bitové plně digitální zpracování obrazu, kontrolní osciloskop, funkce progresivní skenování, dynamická kontrola ostrosti, 7 modů pro nastavení obrazu, hmotnost 8,7 kg, VIERA Link, Frame Creation 2. Univerzální dálkové ovládání, umožňující ovládání celého systému domácího kina.

Full HD 3D Excitement PT-AE7000/AT5000

The PT-AE7000/AT5000 has been redesigned from the ground up to achieve higher basic 2D performance and packed with unique 3D features to deliver the 3D quality demanded by the Hollywood professionals.

  • Stunning Picture Quality with Excellent Dynamic Range
  • Comfortable 3D Viewing Experience
  • Customization and Installation Flexibility
Product Detail
  • Evolution of Panasonic Home Cinema Projectors
  • Highly Rated - ProjectorCentral
  • Find out more here!

• Product numbers vary depending on the market. PT-AE7000 is the product number for areas outside of Europe, and PT-AT5000 is the product number within Europe.

Cena bez DPH: 67900,- Kč