Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Pronájem » Video-dataprojektory » XGA rozlišení (1024x 768 pixelů)

XGA rozlišení (1024x 768 pixelů)

EPSON EB-X6

Světelný výkon
(ANSI lm)
2200

Reálné rozlišení

Komprese rozlišení

1024x 768, 700 TV řádků

1280x 1024

Technologie zobrazení 3x polysilicon
Velikost displeje 0.63"
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m 2,84- 3,41m
Vzdálenost (min-max) 1,8- 7,6m
Kontrast 2000:1
Vstupy

1x RGB, 3x video (cinch, S-VHS, component ), 1x AV cinch

Druh lampy UHE 170W
Životnost lampy 3- 4000 hod
Cena lampy 6100
Optika manuální zoom, focus, VK: +-15o
Interní audio 7W mono
Váha (kg) 2,8
Zvláštní vybavení České menu ! 1x RGB OUT, USB, RS 232, RJ-45, digit.zoom, tichý chod- 28dB, brašna
cena bez DPH 2200

Snadné multimediální prezentace

Projektory Epson EB X6 umožňují doplnit prezentace kombinací obrázků, videa a animovaného textu. Prezentace, které udělají dojem a posunou vaši výuku na novou úroveň. Projektory Epson EB X6 jsou lehké, snadno přenosné a umožňují tak rychlý přesun z jedné místnosti do druhé. Jednoduché nastavení a možnost promítání z mnoha různých umístění.

Cenově dostupné kompaktní projektory Epson EB-X6 s atraktivním designem nabízí výběr rozlišení výstupního obrazu s působivým kontrastním poměrem 2 000:1. Technologie USB pro zobrazení dva v jednom usnadňuje instalaci a promítání fotografií lze nyní snadno ovládat z různých částí místnosti. Projektory jsou navíc plně kompatibilní s moderním systémem digitálních tabulí.

Jedinečná funkce USB pro zobrazení

Nejsnadnější způsob promítání prezentací z počítače

Jeden kabel USB propojuje projektor s počítačem, kombinuje funkce displeje a funkci Strana nahoru/dolů a zkracuje délku potřebné kabeláže na polovinu. Pomocí dálkového ovladače projektoru můžete ovládat prezentace bezdrátově z různých částí místnosti.

2 v 1
USB

Naprostá spolehlivost

Protože projektory lze připevnit na strop, je bezpečnost na předním místě. Projektory Epson EB X6 jsou vybaveny bezpečnostní tyčí a otvorem pro připojení zámku Kensington. Zabezpečení heslem a zámek ovládacího panelu činí projektory vhodnými pro použití ve školách.

Automatická vertikální korekce lichoběžníku

Rychle a jednoduše dosáhněte pravoúhlého obrazu pomocí úpravy zkreslení v rozsahu až 30 stupňů vertikálně.

Ekonomický a ekologický

Projektory Epson jsou navrženy a vyráběny podle přísného ekologického systému založeného na standardu ISO 14001. Projektory Epson EB-X6 apracují s nižší spotřebou energie a jsou vybaveny inovativními energetickými funkcemi.

Lampa E-TORL zajišťuje jasnou viditelnost dokonce i při denním osvětlení. Ve srovnání s běžnými lampami se lampa E-TORL vyznačuje nižší spotřebou energie a životností až 3 500 hodin v režimu vysokého jasu a 4 000 hodin v režimu nízkého jasu.

Kryt vypnutí A/V okamžitě ztlumí vyzařované světlo a sníží zvuk projektoru a umožňuje tak soustředit pozornost posluchačů na přednášejícího.

Přímé zapnutí a vypnutí - krátká doba zahřívání (pouze 5 s) činí tyto projektory zvláště vhodnými pro pohodlné použití v malých skupinách. Zchladnutí projektoru probíhá ještě rychleji: po skončení promítání jednoduše odpojíte projektor od zdroje a můžete jít.

Ostrý a jasný obraz - technologie Epson 3LCD přináší vynikající kvalitu obrazu, která je u podobných cenově dostupných projektorů nevídaná .

Cena bez DPH: 2200,- Kč