Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Prodej » Projektory » WXGA rozlišení (1280x 800 pixelů)

WXGA rozlišení (1280x 800 pixelů)

EPSON EB-826WHV

Světelný výkon
(ANSI lm)
2500

Reálné rozlišení

Komprese rozlišení

1280x 800, 560 TV řádků

1600x 1200

Technologie zobrazení 3x polysilicon
Velikost displeje 0.59" (micro lens )
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m 3,34- 5,44m
Vzdálenost (min-max) 0,8- 8,54m
Kontrast 2000:1
Vstupy

SLOT USB !

2x RGB, 3x video (cinch, S-VHS, component ), 1x AV cinch

Druh lampy UHE 200W E-TORL
Životnost lampy 5- 6000 hod
Cena lampy 6230
Optika manuální zoom, focus, VK: +-30o
Interní audio 10W mono
Váha (kg) 3,1
Zvláštní vybavení

České menu !

1x RGB OUT, funkce USB display, RS 232, RJ-45, digit.zoom, tichý chod- 28dB, brašna

cena bez DPH 22800

NOVINKA !

Tyto čtyři projektory nízké hmotnosti jsou vybaveny vším, co je potřeba pro úspěšnou prezentaci. Jsou snadno použitelné, energeticky úsporné a vyznačují se působivým obrazem a inovativními funkcemi.
Řada Epson EB-8 (84, 85, 825, 826 W) je vybavena množstvím funkcí, které přispějí k vylepšení kvality projekce. Mezi tyto funkce patří např. vstup mikrofonu a výkonné integrované reproduktory pro použití ve velkých místnostech; přímé připojení prostřednictvím portu USB, jež vám umožní zapojení nového vizualizéru Epson a přímou projekci zdrojového dokumentu nebo trojrozměrných objektů, stejně jako běžnou projekci z počítače na větší obrazovku. Abyste se mohli zaměřit na posluchače a samotnou prezentaci, lze všechny tyto funkce ovládat pomocí nového dálkového ovládání.Využití sítě

Software Epson EMP MonitorTM umožňuje vzdálenou konfiguraci a snadné ovládání projektoru prostřednictvím sítě. Můžete například nastavit e-mailové upozornění na vnitřní teplotu projektoru nebo monitorovat stav lampy, a tím eliminovat problémy, které by narušily prezentaci. Řada EB-8 je díky široké možnosti připojení, mobilitě a snadno použitelným a praktickým funkcím vhodná pro použití ve vzdělávacích institucích.Náš příspěvek k ochraně životního prostředí

Řada Epson EB-8 byla navržena a vyrobena v souladu s ekologickými normami společnosti Epson. Úspory energie je dosaženo díky lampě s dlouhou životností. Snadná údržba přispívá k nízkým celkovým nákladům na vlastnictví a projektory proto představují velmi lákavou volbu.

  • Prohlížeč JPEG souborů: Nechte počítač doma, jděte nalehko. Stačí, když vložíte klíč USB a spustíte prezentaci.
  • Rychlé spuštění a ochlazení: Zahřátí za 8 sekund, okamžité ochlazení.
  • Skvělý zvuk: Zesilte svůj hlas ve velkých nebo hlučných místnostech pomocí mikrofonu a výkonných 10W integrovaných reproduktorů.
  • Naprostá spolehlivost: Projektor je možné nainstalovat na strop a zajistit pomocí bezpečnostní tyče a zámku Kensington.
  • Kryt vypnutí A/V: Okamžitě ztlumí světlo a sníží zvuk projektoru a umožňuje tak soustředit pozornost posluchačů pouze na prezentaci.
  • Snadné a flexibilní ovládání: Získejte dokonalý obraz díky automatické korekci lichoběžníkového zkreslení (± 30 % vertikálně) a novému 1,6 násobnému optickému přiblížení.
  • Rychlé a snadné bezdrátové připojení: Připojte volitelný bezdrátový modul k projektoru a zobrazte pracovní plochu počítače během několika sekund.

Cena bez DPH: 22800,- Kč