Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Prodej » Projektory » WXGA rozlišení (1280x 800 pixelů)

WXGA rozlišení (1280x 800 pixelů)

EPSON EB-440W- ŠKOLNÍ CENA !

Světelný výkon
(ANSI lm)
2200

Reálné rozlišení

Komprese rozlišení

1280x 800, 700 TV řádků

1600x 1200

Technologie zobrazení 3x polysilicon, poměr 16: 10
Velikost displeje 0.59" (micro lens)
Projekční vzdálenost pro obraz se základnou 2 m Cca 0,4m
Vzdálenost (min-max) 0,08- 0,45m
Kontrast 1600:1
Vstupy 2x RGB, 3x video (cinch, S-VHS, component ), 1x AV cinch
Druh lampy UHE 230W
Životnost lampy 2500 - 3500 hod
Cena lampy 9900
Optika manuální focus, VK: +-5o
Interní audio 10W mono
Váha (kg) 5,7
Zvláštní vybavení České menu ! 1x RGB OUT, USB, RS 232, RJ-45, digit.zoom, tichý chod- 28dB, brašna
cena bez DPH 29800
NOVINKA !
ULTRA SHORT TROW !
NOVINKA VE VÝUCE - VELMI KRÁTKÁ PROJEKČNÍ VZDÁLENOST
Tato nová řada inovativních výukových projektorů byla navržena tak, aby poskytla dokonalý obraz v místnosti jakýchkoli rozměrů. Jedinečná technologie zrcadlového zobrazování umožňuje používat velmi krátkou projekční vzdálenost bez vytváření stínů na obrazovce či oslňování.

Velmi krátká projekční vzdálenost projektorů Epson přináší jedinečné funkce, díky kterým budete mít k dispozici efektivní nástroje k prezentacím během výuky nebo školení. Nová technologie zrcadlového zobrazování společnosti Epson umožňuje i z té nejmenší vzdálenosti vytvářet úžasný obraz až po rozlišení WXGA.

Velká projekce i v těch nejmenších místnostech
K projekci velkého obrazu nepotřebujete velký pokoj. Přednášející i studenti nyní mohou naplno využít dostupný prostor. Tyto projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností jsou schopny vytvářet širokoúhlé obrazy s poměrem stran 16:10 o úhlopříčce 70" (cca 178 cm), které jsou ostré a jasné, a to vše ze vzdálenosti pouhých 16 cm. Stíny osob a předmětů před projektorem jsou již věcí minulosti.

POKROČILÉ FUNKCE
Naše projektory poskytují přehledné, špičkové prezentace s využitím jediného zařízení. Díky snadné montáži a nastavení, pokročilým funkcím a nenákladnému designu se tyto projektory nacházejí mezi nejkvalitnějšími ve své třídě.

Snadná montáž a nastavení
Součástí balení je deska pro upevnění na zeď umožňující snadnou montáž a údržbu. Funkce přímého zapnutí a vypnutí na zdroji napájení umožňuje projektory okamžitě automaticky zapnout a vypnout. Projektory dále umožňují rychlé vytvoření čtvercového obrazu s nevídanou ostrostí i na okrajích projekce.

Jednoduché spuštění projekce
Zobrazení USB 2 v 1 představuje nejjednodušší způsob spuštění prezentace z počítače. Jediný kabel slouží k přenosu dat obrazu i ovládání myši. Všechna data k projekci jsou ihned dostupná - stačí jen zapojit kabel USB do vašeho počítače a projektoru. Kabely RGB a další nastavení nejsou zapotřebí.

Funkce zabezpečení
Zabezpečte svůj projektor zadáním hesla, deaktivací ovládacího panelu a zpřístupněním hlavních funkcí pouze pomocí dálkového ovládání. K dispozici máte také bezpečnostní lištu a bezpečnostní nálepku.

Funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí
Spuštění řady projektorů Epson s velmi krátkou projekční vzdáleností je neuvěřitelně rychlé a k zobrazení informací je třeba pouze několik sekund. Funkce okamžitého vypnutí umožňuje projektor vypnout ihned po dokončení prezentace. Žádné čekání na zahřátí přístroje či jeho vychladnutí není zapotřebí.

Pohodlí bezdrátového připojení
Chcete-li dosáhnout ještě jednoduššího připojení, stačí k počítači připojit volitelný bezdrátový modul - počítač bude okamžitě připraven ke komunikaci s projektorem a vy můžete ihned začít s projekcí.
  • Snadná montáž a nastavení
  • Jednoduché spuštění projekce
  • Funkce zabezpečení
  • Funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí
  • Pohodlí bezdrátového připojení

Cena bez DPH: 29800,- Kč