main contents.
Snadná bezdrátová prezentace Jasná prezentace za každého osvětlení Rychlý provoz Další funkce
Snadná bezdrátová prezentace
 
Program Wireless Manager ME 3.0 (součástí dodávky) zvyšuje přenosovou rychlost až pětkrát ve srovnání s předchozím modelem Panasonic *2. Získáte rychlý, hladký, bezproblémový přenos i u větších video souborů*3.
*1 K 7.únoru 2006 podle testů provedených společností Panasonic
*2 PT-LB20NT
*3Obsah a disky DVD nelze přenášet pomocí DRM (Digital Rights Management).
 
Současně lze zobrazit data až z 16 počítačů. Vyberte si z řady stylů zobrazení na obrazovce.
Vícenásobný styl se 4 obrazy
Každému ze čtyř počítačů můžete přiřadit jednu čtvrtinu projekčního plátna. Tím lze zajistit, aby mohlo současně několik lidí zobrazit své obrázky, což vede k efektivní diskusi. Můžete zobrazit čtyři obrazovky současně a urychlit průběh jednání.
Indexový styl se 4 malými obrazovkami
Zobrazuje indexy (malé obrazovky) až čtyř počítačů a jednu z nich zobrazuje zvětšeně. Dálkovým ovládačem si můžete vybrat jeden z těchto indexů a okamžitě jej zvetšit na plnou velikost, nebo postupně přepínat mezi jednotlivými diapozitivy. To je výhodné pro použití ve třídě nebo pro informování skupin.
Indexový styl se 16 obrazovkami
Zobrazuje indexy (malé obrazovky) až 16 počítačových obrazovek. Je to dobrý způsob současného sledování počítačových obrazovek studentů ve vyučování.
Tato funkce umožňuje přenášet jiný obsah, než který se zobrazuje na vašem počítači. Na obrazovce vašeho počítače můžete například zobrazovat textové dokumenty a přitom promítat stránku z vaší prezentace Microsoft® PowerPoin®*. Během prezentace tak můžete sledovat své poznámky. Zobrazuje také miniatury obrázků, takže můžete dle potřeby kdykoli přeskočit na libovolný obrázek.
* Pomocí Wireless Manager ME 3.0 můžete použít projekční plátno jako sekundární monitor pro počítač. V tomto uspořádání musíte nastavit Microsoft® PowerPoint® na "Show Presenter View."
Požadavky na systém
Pro použití sekundární zobrazovací funkce musí počítač splňovat následující požadavky.
OS: Microsoft Windows 2000 Professional/XP Home Edition/XP Professional
CPU: doporučuje se Pentium III nebo rychlejší, popř. kompatibilní procesor (800 MHz nebo rychlejší, pokud použijete živý režim a pro přehrávání filmů se doporučuje 1 GHz nebo rychlejší.)
RAM: 256 MB nebo větší
Hardwarové podmínky:
Mechanika CD nebo DVD (pro instalaci softwaru a prohlížení návodu k obsluze)
Musí být nainstalován a zprovozněn bezdrátový LAN systém 802.11 b/g nebo síťová karta LAN 802.11 b/g. Některé bezdrátové systémy LAN 802.11 b/g však nemusí umožnit spojení k projektorům 802.11 g.
Aplikační software:
Pro aplikaci "Presenter View" se požaduje Microsoft Office PowerPoint 2002 nebo novější verze.

Poznámka
Vezměte na vědomí, že provoz není zaručen, pokud použijete jiné systémové prostředí než je uvedeno výše, nebo pokud použijete počítače domácí výroby.
Provoz není u všech počítačů zaručen, i když splňují výše uvedené podmínky.
Dodaný program Wireless Manager ME 3.0 velmi usnadňuje použití bezdrátového projektoru. Pro komunikaci s projektorem není třeba nastavovat IP adresu a když skončíte práci s projektorem, automaticky se nastaví puvodní IP adresa. Můžete si vychutnat velmi snadnou bezdrátovou projekci. Tento program můžete také zkopírovat do paměťové karty a vzít si jej s sebou na cestu. Umožní vám použít bezdrátový přenos i na prezentačních místech, kde počítač tento program nemá*.
* Přenos bude pomalejší než u počítače s nainstalovaným softwarem. Také některé funkce nebudou dostupné.
Při použití bezdrátového projektoru s počítačem bez programu Wireless Manager ME3.0 vyberte položku "Use without installing" (Použít bez instalace).
Když použijete okno pro výběr oblasti, můžete určit pouze vybranou plochu z obrazovky Vašeho počítače, kterou chcete zobrazit na plátně. Když vyberete nějakou část ke zvětšení, může tato část automaticky vyplnit požadované okno. Tím se zjednoduší obsluha a na schůzce můžete zobrazovat materiály a přitom si dělat na svém počítači poznámky.
   
  Okno pro výběr plochy nastavte přibližně na místo, které chcete zvětšit a potom klepněte na tlačítko Fit...
   
  Velikost okna pro výběr plochy bude přesně přizpůsobena tomuto oknu. Okno pro výběr plochy můžete upravit samozřejmě také ručně, pokud chcete.
Automaticky se promítne jen plocha uvnitř rámečku.
ZPĚT NAHORU
Jasná prezentace za každého počasí  
Vestavěný senzor změří intenzitu okolního osvětlení a podle toho se v reálném čase nastaví odstíny barev a úroveň jasu. Úroveň jasu se zvýší až o 50%*
Také detaily v tmavých částech obrazu jsou ostré a jasné, i když je sledujete v jasně osvětleném prostředí, což je u běžných projektorů obtížné.
Světlé barvy, které nemusí vypadat správně, se zobrazují správně a je tedy zajištěna snadná viditelnost i když použijete projektor v plně osvětlené zasedací místnosti, přičemž obrázky s velkým množstvím detailů jsou ostré a proto není třeba místnost zatemňovat.
*Porovnání se zapnutou a vypnutou funkcí Daylight View 2 při použití 80 palcového plátna a běžného osvětlení zasedací místnosti 400 luxů. (PT-LB50NT, zisk stínítka (screen gain): 2.6)
Even dark areas are beautifully reproduced.
Můžete si vybrat obrazový režim, který nejlépe vyhovuje světelným podmínkám v místnosti.
Natural
Nejlepší v tmavých místnostech.
Standard
Pro místnosti s bežnými světelnými podmínkami.
Dynamic
Pro velmi světlé místnosti.
Photo*
Pro statické snímky z paměťové karty SD Memory Card.
Auto*
Automaticky přepne na nejlepší obrazový režim.
*Platí jen pro obrázky prenášené z paměťové karty SD Memory Card.
ZPĚT NAHORU
Rychlý provoz
Pomocí funkce Speed Start se obraz zobrazí asi do dvou sekund po stisknutí tlačítka napájení.
Pokud je jako zdroj připojen např. počítač nebo videopřehrávač a když zapnete projektor, tato funkce automaticky zjistí druh připojeného zdroje a spustí projekci.
Přístroj LB60NT/55NT/50NT dokáže zobrazit provozní instrukce, např. seznam funkčních kláves pro populární počítače, které lze použít pro spuštění prezentačního režimu.
Tato funkce detekuje jakékoli změny vertikálního úhlu projektoru během jeho chodu a okamžitě provede korekci šikmosti tak, aby bylo sledování optimální.
Koriguje automaticky.
Jakmile prezentace skončí, funkce Direct Power Off vám umožní odpojit síťový kabel a projektor můžete okamžite odnést, protože chladicí ventilátory fungují tak dlouho, dokud lampa nezchladne*.
Když používáte projektor se stropní montáží, tato funkce zajistí, že se lampa nepoškodí po bezprostředním vypnutí proudu.
*Projektor by se neměl dávat do tašky, dokud se nezastaví chladicí ventilátory.
ZPĚT NAHORU
 
Další funkce
Ukazatel zobrazený v prezentaci můžete posouvat pomocí klávesy se šipkou umístěné na dálkovém ovladači. Pro účely prezentace můžete také změnit tvar ukazatele zobrazovaného na projekčním plátně a vybrat některý ze tří typů.
Projektor je vybaven zařízením proti odcizení, jako je zámek na heslo uživatele a Kensington lock.
Můžete zadat text, který se bude vždy zobrazovat v dolní části promítaného obrázku.
Tato optika promítá velkoplošný obraz i v malých zasedacích místnostech, kde je vzdálenost projektoru od plátna omezená.
ZPĚT NAHORU